طرح توجیهی تولید شکلات و تافی

طرح توجیهی تولید شکلات و تافی

در این‌ طرح‌ تهیه‌ شکلات‌ وتافی به‌ صورت‌ عمده‌ و جزئی‌ مورد بررسی‌ قرار گرفته‌ است‌ .شرکاء با آوردن‌ سرمایه‌های‌ خود پس‌ از بحث‌ و مشورت‌ در مورد چگونگی‌ اجرای‌ طرح‌، اقدام‌ به‌ خرید زمین‌ و ساختن‌ ساختمانهانموده‌ و با گرفتن‌ مجوزهای‌ قانونی‌ اقدام‌ به‌ راه‌ اندازی‌ کارگاه‌ها می‌نمایند .
ادامه مطلب »

طرح تولید آهنربای نواری

طرح توجیهی تولید آهنربای نواری

پروژه حاضر در مورد تولید آهنربا به وسیله القاء مغناطیسی می باشد که چگونگی تولید آهنربا را از مواد معدنی توضیح می دهد و به طور خلاصه به صورت زیر بیان می شود.
محصول این کارخانه آهنربای مصنوعی با عرض های مختلف و طول ۳ متر و حجم یکسان می باشد که برای استفاده در درب انواع یخچال ها و فریزهای خانگی و صنعتی به کار می رود و به مدت دو سال است که در ایران تولید می شود.حجم تولید این محصول در ایران حدود ۶۰ درصد نیاز بازار داخلی را تأمین می کند و مصرف کنندگان صرفا” کارخانجات تولید و مونتاژ یخچال و فریزر می باشد.
ادامه مطلب »

پاورپوینت سیستم های اطلاعاتی وظیفه ای

سیستم های اطلاعاتی وظیفه ای

این فایل  شامل ۴۱ اسلاید درباره سیستم های اطلاعاتی وظیفه ای می باشد و متن تعدادی از اسلاید ها در ادامه آمده است:

مدیریت منابع انسانی
وظایف:

  • استخدام
  • جایابی
  • ارزیابی
  • پرداخت حقوق و دستمزد
  • آموزش و توسعه کارکنان

ادامه مطلب »

افزونه فارسی تبادل لینک برای وردپرس

افزونه تبادل لینک خودکارنمونه ای از خروجی لیست پیوند ها و لوگوهای افزونه تبادل پیوند خودکار در ابزارک متن

تبادل لینک یکی از روش های ارتقای رتبه سایت و افزایش بازدید می باشد که روز به روز استفاده از این روش افزایش می یابد و برای موتور های جستجویی مانند گوگل این روش یکی از روش های تعیین رتبه و ارتباط سایت ها با یکدیگر است.

ادامه مطلب »