طرح تولید آسیاب و مخلوط کن برقی

آسیاب مخلوط کن
امروزه آسیاب و مخلوط کن برقی یکی از دستگاه های الکتریکی می باشد که مصارف عمومی وخانگی دارد. و از انرژی الکتریکی تغذیه می شود لذا باتوجه به کاربرد گسترده آن در واحدهای مسکونی، تولید آسیاب و مخلوط کن برقی درکشور از ضروریات می باشد. مخلوط کن و آسیاب برقی وسیله ای است که درآن انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی تبدیل شده به منظور مخلوط کن وبا آسیاب کردن مواد غذایی به کار می رود.

ادامه مطلب »

طرح تولید آچار فرانسه

آچار فرانسه

پیشرفت‌ تکنولوژی‌ همراه‌ تنوع‌، کمیت‌ و کیفیت‌ محصولات‌ تولیدی‌ ساخت‌بشر را بهمراه‌ دارد. بطوریکه‌ هر روزه‌ شاهد دگرگونی‌ها شگفت‌ انگیزی‌ در زمینه‌طراحی‌ و تولید ابزارآلات‌ و تجهیزات‌ مورد نیاز بخش‌ صنعت‌ می‌باشیم‌. و با جهش‌هایی‌ که‌ در دهه‌های‌ اخیر در تمام‌ صنایع‌ بالاخص‌ در صنایع‌ فلزی‌ صورت‌ پذیرفته‌ وامکان‌ توسعه‌ و بهبود تولیدات‌ در سایر صنایع‌ نیز حاصل‌ گردیده‌ است‌.
محصولات‌ تولیدی‌ این‌ واحد آچار فرانسه می‌باشد که‌ نتیجتا” جهت‌ رعایت‌ استانداردهای‌ مربوطه‌، احتیاج‌ شدیدی‌ به‌ استفاده‌ و به‌کارگیری‌ ماشین‌ آلات‌ پیشرفته‌ وجود دارد.

ادامه مطلب »

طرح کار آفرینی تولید بخاری خودرو

هر محصول ویژگی‌ها و مشخصات خاصی دارد که پیش از هر گونه بررسی فنی و مالی طرح لازم است این خصوصیات به درستی شناخته شوند. شناخت صحیح مشخصات و انواع مختلف محصول بدون تردید راهنمای مناسب جهت تصمیم‌گیری‌های لازم در انتخاب روش و عملیات تولید و محاسبات بعدی مورد نیاز خواهد بود.

ادامه مطلب »

طرح توجیهی تولید خودکار

خودکار

رشد و توسعه‌ اقتصادی‌ هر ملتی‌ در گرو رشد ونمو صنعتی‌ آن‌ کشور است‌ و این‌ اصل‌ مهم‌ حاصل‌نمی‌گردد جز با مشارکت‌ تمام‌ اقشار جامعه‌ در این‌ امر. در دنیای‌ وسیع‌ و پیچیده‌ صنعت‌ امروزی‌تقسیم‌ کار و تقسیم‌ سهم‌ تولید بین‌ کلیه‌ صاحبان‌ سرمایه‌ از سوی‌ دولت‌ امری‌ لازم‌ و حیاتی‌ به‌ نظرمی‌رسد که‌این‌ امر موجب‌ شکوفائی‌ و پیشرفت‌ هر چه‌ بیشتر و نز دیک‌ شدن‌ به‌ آرمانهای‌ عالی‌ کشورمی‌باشد. اینک‌ که‌ در جامعه‌ ما اهمیت‌ این‌ امر احساس‌ شده‌ است‌، در راستای‌ سیاستهای‌ نظام‌آموزشی‌ جمهوری‌ اسلامی‌ و با تأکید بر تولید و رفع‌ مشکل‌ بیکاری‌ و اشتغال‌ زایی‌ بویژه‌ برای‌ قشرجوان‌ و تحصیل‌ کرده‌ و تحقق‌ اهداف‌ درس‌ پروژه‌ وکار آفرینی‌ و سر فصل‌ این‌ درس‌،دانشجو بایدتلاش‌ نماید تابا بر قراری‌ ارتباط‌ با صنعت‌، در پی‌ ایجاد شغل‌ برای‌ خود و دیگران‌ باشد.

ادامه مطلب »

طرح توجیهی تولید فرگون

پروژه‌ حاضر به‌ منظور بررسی‌ و چگونگی‌ طرح تولید فرگون و همچنین‌ نیازهای‌ سرمایه‌ای‌ این‌ طرح‌ می‌باشد.
معرفی‌ محصول‌ :
محصول تولیدی این طرح، فرگون می باشد . این محصول در امور ساختمان سازی جهت حمل و نقل مصالح ساختمانی کاربرد زیادی دارد .
این محصول در کارهای تاسیسات و ساختمان سازی کاربرد دارد و گاها در منازل هم برای جابجایی بعضی چیزها از آن استفاده می شود .

ادامه مطلب »