طرح تولید لوله های فولادی به روش UOE

لوله های فولادی

در این‌ طرح‌ تولیدی‌ لوله‌ با قطر ۲۴ تا ۵۶ اینچ‌ به‌ روش‌ UOE با استاندارد بین‌المللی‌ تولید می‌گردد.
نام‌ گذاری‌ UOE در این‌ کارخانه‌ به‌ علت‌ وجود دستگاههای‌ عظیم‌ الجثه‌ که‌ هر کدام‌دارای‌ قدرت‌ زیادی‌ می‌ باشند و در نوع‌ خود در خاورمیانه‌ بی‌ نظیر می‌ باشند.
این‌ دستگاه‌ عبارتند از U-PORESS,O-PORESS,EXPANDER و حرف‌ اول‌ هرکدام‌ از این‌ کلمات‌ را گرفته‌ و در کنار هم‌ قرار می‌ دهیم‌ که‌ روش‌ UOE حاصل‌ می‌گردد وتمام‌ سیستم‌ دستگاه‌های‌ مذکور، با نیروی‌ هیدرولیکی‌ و الکتریکی‌ تولید شده‌ روی‌ ورق‌اعمال‌ می‌گردد.

ادامه مطلب »

طرح توجیهی تولید ظروف تفلون

ظروف تفلون

انسان از همان ابتدای آفرینش نیاز خود را به ابزار و لوازم زندگی احساس نموده و همواره در راه تکامل و پیشرفت آن سعی نموده است . یکی از وسایل ضروری زندگی در جوامع بشری دیروز و امروز ظروف و لوازم پخت و پز بوده و می باشد . لذا پیوسته اجسام ومواد مختلف را برای تولید آن محک زده است . از مس گرفته تا مفرغ و روی و سرامیک و غیره تا نوبت به آلومینیوم رسیده است و ظروف ساخته شده از آلومینیوم انواع و اقسام مختلفی دارد که یکی از آنها ظروف تفلون که پدیده ای جدید در دهه های اخیر می باشد به وجود آمد وبا پیشرفت تکنولوژی که مبین به وجود آمدن روشهای جدید تولید می باشد .

ادامه مطلب »

طرح توجیهی آبکاری فلزات

آبکاری فلزات

عملیات آبکاری فلزات برای اهداف تزئینی و محافظتی از گذشته‌ای دور مورد توجه بوده است. بدون شک این صنعت متحول شده است و روش‌های نوین جایگزین روش‌های سنتی گشته است. در کشور ما نیز با رشد صنایع و گسترش فعالیت‌های صنعتی دامنه کاربرد آبکاری فلزات در حال توسعه است.
فلزاتی که به وسیله آبکاری الکتریکی و به عنوان روکش به کار می‌روند فراوان و متنوع می‌باشند که تعدادی از آنها کاربردهای محدود و تعداد دیگر دارای کاربردهای گسترده صنعتی می‌باشند. این فلزات ممکن است به صورت خالص و یا آلیاژبر سطح قطعات پایه روکش شوند تحقق این امر به اهداف آبکاری و کیفیت مورد نظر بستگی دارد.

ادامه مطلب »

طرح کارآفرینی شرکت چاپ صنعتی

چاپ صنعتی

در قرن‌ آتی‌ که‌ بشر روند رو به‌ رشد و پیشرفت‌ را طی‌ می‌کند هر شرکت‌ درخصوص‌ کارآیی‌ محصول‌ خویش‌ برای‌ ارائه‌ هر چه‌ بهتر محصولات‌ و عرضه‌ بیشترآن‌ به‌ بازار یابی‌ و جذب‌ هر چه‌ بیشتر مشتری‌ برای‌ محصولات‌ شرکت‌ خود به‌ فکرتبلیغات‌ که‌ می‌تواند بهترین‌ راه‌ رسیدن‌ به‌ اهداف‌ آنها باشد را انتخاب‌ می‌کند درخصوص‌ شرکتهایی‌ نظیر شرکت‌ چاپ‌ صنعتی‌ در این‌ گروه‌ فعالیتهای‌ جای‌بخصوصی‌ دارد چرا که‌ در تمامی‌زمینه‌ها اعم‌ از خدماتی‌، اداری‌، شرکتهای‌ خصوصی‌ و غیره‌ که‌ در تمامی‌جهات‌ برای‌ تبلیغات‌ شرکت‌ و محصول‌ خویش‌ احتیاج‌ به‌ چاپ‌کردن‌ نظریات‌ و کیفیت‌ کار خویش‌ دارد که‌ این‌ فعالیتها تماما” و به‌ بهترین‌ نحو در حیطه‌ فعالیتهای‌ شرکت‌ چاپ‌ صنعتی‌ می‌باشد و این‌ شرکت‌ در این‌ خصوص‌ فعالیتهای‌چشمگیری‌ را در رابطه‌ نحوه‌ کاری‌ خود ارائه‌ می‌نماید.
ادامه مطلب »