طرح تولید آهنربای نواری

طرح توجیهی تولید آهنربای نواری

پروژه حاضر در مورد تولید آهنربا به وسیله القاء مغناطیسی می باشد که چگونگی تولید آهنربا را از مواد معدنی توضیح می دهد و به طور خلاصه به صورت زیر بیان می شود.
محصول این کارخانه آهنربای مصنوعی با عرض های مختلف و طول ۳ متر و حجم یکسان می باشد که برای استفاده در درب انواع یخچال ها و فریزهای خانگی و صنعتی به کار می رود و به مدت دو سال است که در ایران تولید می شود.حجم تولید این محصول در ایران حدود ۶۰ درصد نیاز بازار داخلی را تأمین می کند و مصرف کنندگان صرفا” کارخانجات تولید و مونتاژ یخچال و فریزر می باشد.
ادامه مطلب »

پاورپوینت سیستم های اطلاعاتی وظیفه ای

سیستم های اطلاعاتی وظیفه ای

این فایل  شامل ۴۱ اسلاید درباره سیستم های اطلاعاتی وظیفه ای می باشد و متن تعدادی از اسلاید ها در ادامه آمده است:

مدیریت منابع انسانی
وظایف:

  • استخدام
  • جایابی
  • ارزیابی
  • پرداخت حقوق و دستمزد
  • آموزش و توسعه کارکنان

ادامه مطلب »

افزونه فارسی تبادل لینک برای وردپرس

افزونه تبادل لینک خودکارنمونه ای از خروجی لیست پیوند ها و لوگوهای افزونه تبادل پیوند خودکار در ابزارک متن

تبادل لینک یکی از روش های ارتقای رتبه سایت و افزایش بازدید می باشد که روز به روز استفاده از این روش افزایش می یابد و برای موتور های جستجویی مانند گوگل این روش یکی از روش های تعیین رتبه و ارتباط سایت ها با یکدیگر است.

ادامه مطلب »

آگهی استخدام بانک سپه در سراسر کشور

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳ می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز سه شنبه مورخ ۱۰/۴/۹۳ آغاز و در روز دوشنبه مورخ ۱۶/۴/۹۳ پایان می‌پذیرد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه

لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام، در مهلت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام در آزمون استخدام بانک سپه اقدام نمایند.

ادامه مطلب »