طرح تولید سرامیک کف و دیوار

سرامیک کف و دیوار

با نگاهی به پیکره کهن معماری ایرانی و پیشینه درخشان این هنر بر تارک دست ساخته های بشر ، عظمی بس شگرف و وصف ناپذیر از درخشش نقش هایی برروی سنگ ، سفال و کاشی هایی می بینیم که تا به امروز به یادگار مانده و تلالو وجودی آن با سرافرازی اکنون فرراه قرار گرفته است.
با توان صنعتی را که ساختار این زیبایی و شگفتیها سهیم بوده اند از پشتوانه ساخته های خود قرار داده تابتوانیم انعکاس دهنده همه زیبایی های موجود در کاشی باشیم.

ادامه مطلب »

طرح تولید قرقره‌ فلزی

پروژه‌ حاضر که‌ در مورد قرقره‌ های‌ فلزی‌ می‌باشد به‌ منظور بررسی‌ و چگونگی‌ تولید قرقره‌ و همچنین‌ نیازهای‌ سرمایه‌ای‌ این‌ طرح‌ می‌باشد. که‌ برای‌ اجمالی‌این‌ طرح‌ نیاز به‌ یکسری‌ اطلاعات‌ هست‌ که‌ در این‌ قسمت‌ معرفی‌ می‌گردند.
این‌ محصول‌ از مصنوعات‌ فلزی‌ صنعتی‌ ساخته‌ می‌شود و ابزاری‌ گرد است‌ که‌ در دو طرف‌ آن‌ دیواره‌ قرار دارد که‌ این‌ دیواره‌ سطح‌ بین‌ قطر داخلی‌ و خارجی‌ قرقره‌ را در بر می‌گیرد که‌ این‌ دیواره‌ها از طریق‌ شکل‌ دادن‌ ورقهای‌ فلزی‌ به‌ صورت‌ کروگیت‌ تهیه‌ شدند.قرقره‌ ها در رنگهای‌ سبز و زرد تولید می‌شوند که‌ در کارخانه‌های‌ سیم‌ و کابل‌ مورد استفاده‌ مشخص‌ قرار می‌گیرند.

ادامه مطلب »

طرح توجیهی تولید ماکارونی

ماکارونی

از گذشته دور تاکنون انسان به فکر تغییر و تنوع در رژیم غذایی خود بوده که همواره بتواند غذای مطلوب و خوش مزه تهیه کند ، در این تحقیق طرح تولید ماکارونی بررسی می شود که در صورت اجرایی شدن می تواند به صنعت مواد غذایی کمک کند و میزان تولیداین بخش ۱۳۵۰ تن ماکارونی می باشد که مقدار چشمگیری است و در بهبود تغذیه مردم نقش مهمی دارد . امید است این طرح بتواند راهنمایی مفیدی برای عزیزانی باشد که قصد تولید این ماده غذایی را دارند .

ادامه مطلب »

طرح توجیهی تولید میلگرد

میلگرد

پیشرفت‌ تکنولوژی‌ همراه‌ تنوع‌، کمیت‌ و کیفیت‌ محصولات‌ تولیدی‌ ساخت‌بشر را بهمراه‌ دارد. بطوریکه‌ هر روزه‌ شاهد دگرگونی‌ها شگفت‌ انگیزی‌ در زمینه‌طراحی‌ و تولید ابزارآلات‌ و تجهیزات‌ مورد نیاز بخش‌ صنعت‌ می‌باشیم‌. و با جهش‌هایی‌ که‌ در دهه‌های‌ اخیر در تمام‌ صنایع‌ بالاخص‌ در صنایع‌ فلزی‌ صورت‌ پذیرفته‌ وامکان‌ توسعه‌ و بهبود تولیدات‌ در سایر صنایع‌ نیز حاصل‌ گردیده‌ است‌.

ادامه مطلب »

طرح تولید شیرآلات گازرسانی

شیرآلات گازرسانی

پروژه‌ای که پیش روی شماست برای احداث یک واحد تولید شیرآلات گازرسانی تهیه و طرح ریزی شده است.
با پیشرفت روز افزون صنعت گاز و … نیاز به این محصول به طور بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است این پروژه با داشتن ماشین‌های محدود و زمین نسبتاً ارزان و با سرمایه گذاری نسبتاً زیاد سودآوری خوبی خواهد داشت امید است که با طرح و احداث این واحد تولیدی گامی‌ هر چند کوچک در جهت پیشرفت اعتلای صنعت و اقتصاد کشور برداشته باشیم.

ادامه مطلب »