افزونه فارسی تبادل لینک برای وردپرس

افزونه تبادل لینک خودکارنمونه ای از خروجی لیست پیوند ها و لوگوهای افزونه تبادل پیوند خودکار در ابزارک متن

تبادل لینک یکی از روش های ارتقای رتبه سایت و افزایش بازدید می باشد که روز به روز استفاده از این روش افزایش می یابد و برای موتور های جستجویی مانند گوگل این روش یکی از روش های تعیین رتبه و ارتباط سایت ها با یکدیگر است.

ادامه مطلب »

آگهی استخدام بانک سپه در سراسر کشور

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳ می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز سه شنبه مورخ ۱۰/۴/۹۳ آغاز و در روز دوشنبه مورخ ۱۶/۴/۹۳ پایان می‌پذیرد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه

لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام، در مهلت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام در آزمون استخدام بانک سپه اقدام نمایند.

ادامه مطلب »

وقت گل نی «بامبو» شد!

مشاهده پدیده نادر گل‌دهی گیاه بامبو در کشور

67-84.jpg

برای اولین بار پس از گذشت یک قرن از ورود بامبو به استان گیلان، گل دهی یکی از گونه های آن با نام Semiarundinario sp در کلکسیون بامبو ایستگاه تحقیقات گل و گیاهان زینتی لاهیجان در خرداد ۱۳۹۳ مشاهده و گزارش شد.

ادامه مطلب »

چرا کتاب‌های قدیمی بوی مطبوعی دارند؟

6-1552.jpg

یک مدرس انگلیسی موفق شد دلیل بوی خوشایند کتاب‌های قدیمی را توضیح دهد.

بوی کتاب‌هایی که در قفسه‌های کتاب‌های دست دوم موجودند، منحصربه‌فرد است؛ اما تشخیص‌دادن عامل دقیق این عطر نوستالژیک دشوار است.

ادامه مطلب »