طرح کارآفرینی شرکت چاپ صنعتی

چاپ صنعتی

در قرن‌ آتی‌ که‌ بشر روند رو به‌ رشد و پیشرفت‌ را طی‌ می‌کند هر شرکت‌ درخصوص‌ کارآیی‌ محصول‌ خویش‌ برای‌ ارائه‌ هر چه‌ بهتر محصولات‌ و عرضه‌ بیشترآن‌ به‌ بازار یابی‌ و جذب‌ هر چه‌ بیشتر مشتری‌ برای‌ محصولات‌ شرکت‌ خود به‌ فکرتبلیغات‌ که‌ می‌تواند بهترین‌ راه‌ رسیدن‌ به‌ اهداف‌ آنها باشد را انتخاب‌ می‌کند درخصوص‌ شرکتهایی‌ نظیر شرکت‌ چاپ‌ صنعتی‌ در این‌ گروه‌ فعالیتهای‌ جای‌بخصوصی‌ دارد چرا که‌ در تمامی‌زمینه‌ها اعم‌ از خدماتی‌، اداری‌، شرکتهای‌ خصوصی‌ و غیره‌ که‌ در تمامی‌جهات‌ برای‌ تبلیغات‌ شرکت‌ و محصول‌ خویش‌ احتیاج‌ به‌ چاپ‌کردن‌ نظریات‌ و کیفیت‌ کار خویش‌ دارد که‌ این‌ فعالیتها تماما” و به‌ بهترین‌ نحو در حیطه‌ فعالیتهای‌ شرکت‌ چاپ‌ صنعتی‌ می‌باشد و این‌ شرکت‌ در این‌ خصوص‌ فعالیتهای‌چشمگیری‌ را در رابطه‌ نحوه‌ کاری‌ خود ارائه‌ می‌نماید.
ادامه مطلب »

شیمی و تکنولوژی چسب چوب

شیمی چسب چوب

لیگنین به عنوان فرآورده زاید کارخانه های کاغذسازی ، ازابتدای کارفرآیند کاغذ سازی سولفیت، به عنوان یک ماده خام مناسب جلب نظر کرده است. اولین کارهای ثبت شده درباره استفاده ازمایع سولفیت مصرف شده (SSL) به عنوان چسب برای کاغذ،چوب ،و سایر مواد لیگنوسلولوزی، به اواخر قرن قبل برمی گردد و روز به روز بر تعداد آنها افزوده شده است. ادامه مطلب »

طرح توجیهی تولید شکلات و تافی

طرح توجیهی تولید شکلات و تافی

در این‌ طرح‌ تهیه‌ شکلات‌ وتافی به‌ صورت‌ عمده‌ و جزئی‌ مورد بررسی‌ قرار گرفته‌ است‌ .شرکاء با آوردن‌ سرمایه‌های‌ خود پس‌ از بحث‌ و مشورت‌ در مورد چگونگی‌ اجرای‌ طرح‌، اقدام‌ به‌ خرید زمین‌ و ساختن‌ ساختمانهانموده‌ و با گرفتن‌ مجوزهای‌ قانونی‌ اقدام‌ به‌ راه‌ اندازی‌ کارگاه‌ها می‌نمایند .
ادامه مطلب »

طرح تولید آهنربای نواری

طرح توجیهی تولید آهنربای نواری

پروژه حاضر در مورد تولید آهنربا به وسیله القاء مغناطیسی می باشد که چگونگی تولید آهنربا را از مواد معدنی توضیح می دهد و به طور خلاصه به صورت زیر بیان می شود.
محصول این کارخانه آهنربای مصنوعی با عرض های مختلف و طول ۳ متر و حجم یکسان می باشد که برای استفاده در درب انواع یخچال ها و فریزهای خانگی و صنعتی به کار می رود و به مدت دو سال است که در ایران تولید می شود.حجم تولید این محصول در ایران حدود ۶۰ درصد نیاز بازار داخلی را تأمین می کند و مصرف کنندگان صرفا” کارخانجات تولید و مونتاژ یخچال و فریزر می باشد.
ادامه مطلب »